fc0dd836-7227-11e7-9573-784f436738f0-1-2800x1400-1541664005.jpg h1.jpg shirtsimac.JPG

DS02

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Annemie de Bruin
Trainer Willie van Eijs
Trainer Sanne de Wert
Coach Annemie de Bruin
Manager Willie van Eijs

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Drunen D2 (O) Oranje-Rood D6 12:45
Geldrop D2 (O) Eindhoven D5 10:45
Oss D3 Basko D2 13:25
Oss D4 Eindhoven D4 9:30
Rosmalen D2 (O) Oedenrode D2 (O) 10:45
Uden D2 (O) Nuenen D2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden D2 10 27 9 0 1
2 Rosmalen D2 10 23 7 2 1
3 Geldrop D2 10 21 6 3 1
4 Oss D3 9 17 5 2 2
5 Nuenen D2 10 17 5 2 3
6 Basko D2 10 16 5 1 4
7 Eindhoven D4 9 16 4 4 1
8 Oss D4 9 9 3 0 6
9 Oedenrode D2 9 6 2 0 7
10 Oranje-Rood D6 10 6 2 0 8
11 Drunen D2 10 6 2 0 8
12 Eindhoven D5 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Oss D3 13:25 uit
15 mrt Oss D4 n.n.b thuis
22 mrt HC Eindhoven D5 n.n.b thuis
29 mrt Nuenen D2 n.n.b uit
5 apr HC Oranje Rood D6 n.n.b thuis
19 apr Sint Oedenrode D2 n.n.b uit
3 mei HC Eindhoven D4 n.n.b uit
10 mei Rosmalen D2 n.n.b thuis
17 mei MHCD D2 n.n.b uit
24 mei Hockey Club Uden D2 n.n.b thuis
7 jun Hockey Geldrop D2 n.n.b uit
14 jun Oss D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 5 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D5 Oss D3 0-7
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Nuenen D2 Geldrop D2 (O) 1-2
Oedenrode D2 (O) Drunen D2 (O) 4-1
Basko D2 Eindhoven D4 1-1
Oranje-Rood D6 Uden D2 (O) 0-2
Rosmalen D2 (O) Oss D4 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Drunen D2 (O) Rosmalen D2 (O) 0-8
Oss D3 Nuenen D2 1-1
Oss D4 Basko D2 1-4
Eindhoven D4 Eindhoven D5 4-2
Geldrop D2 (O) Oranje-Rood D6 5-0
Uden D2 (O) Oedenrode D2 (O) 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rosmalen D2 (O) Uden D2 (O) 0-1
Nuenen D2 Eindhoven D4 0-0
Drunen D2 (O) Oss D4 4-2
Eindhoven D5 Basko D2 2-3
Oedenrode D2 (O) Geldrop D2 (O) 2-4
Oranje-Rood D6 Oss D3 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Uden D2 (O) Drunen D2 (O) 9-1
Geldrop D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-2
Eindhoven D4 Oranje-Rood D6 3-0
Oss D4 Eindhoven D5 4-1
Oss D3 Oedenrode D2 (O) 8-2
Basko D2 Nuenen D2 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D4 0-1
Uden D2 (O) Oss D4 4-0
Rosmalen D2 (O) Oss D3 7-2
Drunen D2 (O) Geldrop D2 (O) 2-6
Oranje-Rood D6 Basko D2 0-4
Nuenen D2 Eindhoven D5 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Basko D2 Oedenrode D2 (O) 3-1
Eindhoven D4 Rosmalen D2 (O) 1-1
Eindhoven D5 Oranje-Rood D6 3-0
Geldrop D2 (O) Uden D2 (O) 1-3
Oss D3 Drunen D2 (O) 8-0
Oss D4 Nuenen D2 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Geldrop D2 (O) Oss D4 5-0
Drunen D2 (O) Eindhoven D4 0-2
Rosmalen D2 (O) Basko D2 4-1
Oranje-Rood D6 Nuenen D2 0-1
Uden D2 (O) Oss D3 1-3
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D5 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Basko D2 Drunen D2 (O) 5-1
Eindhoven D4 Uden D2 (O) 0-2
Nuenen D2 Oedenrode D2 (O) 2-1
Oss D4 Oranje-Rood D6 0-1
Eindhoven D5 Rosmalen D2 (O) 2-9
Oss D3 Geldrop D2 (O) 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Oss D3 Oss D4 3-5
Geldrop D2 (O) Eindhoven D4 2-2
Rosmalen D2 (O) Nuenen D2 3-0
Drunen D2 (O) Eindhoven D5 3-0
Oedenrode D2 (O) Oranje-Rood D6 1-2
Uden D2 (O) Basko D2 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D6 Rosmalen D2 (O) 0-2
Basko D2 Geldrop D2 (O) 0-5
Eindhoven D4 Oss D3 3-1
Nuenen D2 Drunen D2 (O) 4-0
Eindhoven D5 Uden D2 (O) 1-4