shirtsimac.JPG
Dit schema loopt van 27-8-2018 t/m 12-10-2018
Senioren
DS01
19:30 - 21:15
v 4
Trainer(s)
Tahira Ramautar
Bas Dekkers
Opmerkingen
Junioren C
MC3
18:30 - 20:00
v 2 - CD
Trainer(s)
Robert van Leeuwen
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:30 - 20:00
v 2 - AB
Trainer(s)
Annemie de Bruin
Merel Dekkers
Opmerkingen
MD2
18:30 - 20:00
v 1 - CD
Trainer(s)
Bente van Diessen
Opmerkingen
MD3
18:30 - 19:30
v 1 - AB
Trainer(s)
Vince Veraa
Opmerkingen
MD4
17:30 - 18:30
v 3 - CD
Trainer(s)
Oliver Bele
Opmerkingen
MD6
18:30 - 19:30
v 4 - AB
Trainer(s)
Hugo Bijnen
Opmerkingen
Ouders vragen om training te geven
Jongste jeugd E8
M8E1
17:30 - 18:30
v 1 - A
Trainer(s)
Simone Derks
Opmerkingen
samen met Senna van Heeswijk
M8E2
17:30 - 18:30
v 1 - B
Trainer(s)
Hanne Groenen
Opmerkingen
samen met Roos van Gerwen
M8E3
17:30 - 18:30
v 1 - D
Trainer(s)
Bas Bax
Anne Wiersma
Amber d' Hont
Opmerkingen
M8E4
17:30 - 18:30
v 1 - C
Trainer(s)
Fenna van Rooij
Jinte Janssen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:30 - 18:30
v 2 - A
Trainer(s)
Amber d' Hont
Opmerkingen
M6E2: samen met Liv
M6E2
17:30 - 18:30
v 2 - A
Trainer(s)
Isa van de Ven
Opmerkingen
M6E2: samen met Liv
M6E3
17:30 - 18:30
v 2 - B
Trainer(s)
Flore Schoof
Opmerkingen
J6E1: samen met Anouk Dekkers M6E3: samen met Feline
M6E4
17:30 - 18:30
v 2 - C
Trainer(s)
Annemijn Couwenberg
Opmerkingen
M6E4: samen met NoƩmi in 't Zand
M6E5
17:30 - 18:30
v 2 - D
Trainer(s)
Fem Timmers
Fieke Wiersma
Opmerkingen
Senioren
HJ1
20:00 - 21:30
v 3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
vacature trainer
HS01
20:00 - 22:00
v 2
Trainer(s)
Rob Smits
Opmerkingen
HVB
20:30 - 21:45
v 1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
20:00 - 21:30
v 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Vacature 2e training
Junioren B
JB2
19:30 - 21:00
v 1 - AB
Trainer(s)
Jacobien Jansen
Opmerkingen
navragen of jaccobien wil/kan
Junioren C
JC2
18:30 - 20:00
v 3 - CD
Trainer(s)
Thomas Clesca
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:30 - 18:30
v 4 - A
Trainer(s)
Joost van Iersel
Opmerkingen
J8E2
17:30 - 18:30
v 4 - B
Trainer(s)
Giel Smits
Opmerkingen
met Luca Peeters
J8E3
17:30 - 18:30
v 4 - C
Trainer(s)
Laura Sleegers
Opmerkingen
Met Kees Verspaandonk
Jongste jeugd E
J6E1
17:30 - 18:30
v 2 - B
Trainer(s)
Fenne Straver
Opmerkingen
J6E1: samen met Anouk Dekkers M6E3: samen met Feline
Overig
keepers
17:30 - 18:15
v 3 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining 6- en 8 tallen Jelle Couwenberg / Gijs Janssen / Maartje Van Daele
keepers
18:30 - 20:00
v 3 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining D t/m C 11 tallen blok 18:15-19:00 19:00 - 19:45