fc0dd836-7227-11e7-9573-784f436738f0-1-2800x1400-1541664005.jpg h1.jpg shirtsimac.JPG
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 23-8-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD2 Jet Kimmel v 2 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Melle Hernaus v 3 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Jet Kimmel v 2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Merel van den Hurk v 2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Robert van Leeuwen
Yvonne van de Langenberg
v 4 - AB
18:30 - 20:00 MC4 v 1 - CD ouders/coach
18:30 - 20:00 MC5 Eva Bijnen
Gijsje Aarts
v 4 - CD
18:30 - 19:30 MC6 Dennis Molenbroek v 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Melle Hernaus
Thijs Vastert
v 3 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Floor Nijland
Frank Nijland
Marcel Neggers
v 3 - AB
19:30 - 21:00 MC3 Dennis Molenbroek v 1 - AB trainsters van MA3?
20:00 - 21:30 MA1 Lodewijk van der Hulst v 4 - AB
20:00 - 21:30 MA2 v 2 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Hugo Bijnen v 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD4 Jeroen Rutten v 3 - CD
18:30 - 20:00 DJ2 Dennis Molenbroek v 1 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Vince Veraa
Wouther Mantingh
v 2 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Melle Hernaus v 4 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Kim van der Meulen v 1 - CD
18:30 - 19:30 MD1 Merel Dekkers v 2 - AB
19:00 - 20:00 MD2 Anouk Dekkers v 3 - AB
19:00 - 20:00 MD3 Bente van Diessen v 3 - CD
20:00 - 21:30 DJ1 Annemie de Bruin v 1 - CD
20:00 - 21:30 DJ3 Dennis Molenbroek v 1 - AB
20:00 - 22:00 DS01 Marko Almeida v 2
20:00 - 21:30 DVA Noud Dirkx v 3 - AB
20:00 - 22:00 HS01 Rob Smits v 4
20:00 - 21:30 MB5 Mathieu Ummelen
Ron Janssen
v 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JD1 Derek Steendijk
Luca Peeters
v 4 - AB
17:30 - 18:30 MD5 Jelle van der Schaaf v 4 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Pepijn Hendriks
Sander Verschuren
v 4 - AB
18:30 - 20:00 MA4 Jasper van Pelt v 1 - AB
18:30 - 19:45 MB2 Annemie de Bruin
Irene Mikkers
v 2 - CD 19.45-20.00 op skillsveldje
18:30 - 20:00 MC1 Robert van Leeuwen
Yvonne van de Langenberg
v 2 - AB
18:30 - 20:00 MC3 v 1 - CD ouders/coach
18:30 - 20:00 MC4 Esther Spit
Ulrike Louwers
v 3 - AB
18:30 - 20:00 MC5 v 4 - CD ouders
18:30 - 20:00 MC7 Indy Beikes v 3 - CD
19:45 - 21:15 DS02 Annemie de Bruin v 2 - CD 19.30 - 19.45 op skillsveldje
20:00 - 21:30 HS02 v 2 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Dennis Molenbroek v 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 JD2 Jet Kimmel v 2 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Jet Kimmel v 2 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Melle Hernaus v 3 - AB
17:30 - 19:00 MB1 Merel van den Hurk v 2 - CD
18:00 - 21:30 keepers Trainingsgroep v 3 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Sjoerd Bakker v 1 - CD
18:00 - 19:00 MD2 Ronald van Rees
Chantal Verhoeven
v 4 - AB
18:00 - 19:00 MD3 v 1 - AB coach/ouders
19:00 - 20:30 JB1 Melle Hernaus
Thijs Vastert
v 2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Lodewijk van der Hulst v 2 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Hugo Bijnen v 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Floor Nijland
Frank Nijland
Marcel Neggers
v 1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Edwin Looijmans
Noud Dirkx
v 3 - AB
19:00 - 20:00 MC6 Arne Goedhart
Chantal Verhoeven
v 4 - AB
20:00 - 22:00 DS01 Marko Almeida v 4 eventueel vanaf 20.30 uur op veld 2
20:30 - 22:00 HVA Pieter-paul Maat
Robert van Leeuwen
v 3 - AB
20:30 - 21:30 MB5 Melle Hernaus v 2 - AB eventueel op veld 4, afhankelijk van dames 1
20:30 - 22:00 TRIM Willie van Eijs v 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JD1 Derek Steendijk
Luca Peeters
v 3 - CD
17:30 - 18:30 MD4 Jeroen Rutten v 4 - CD
17:30 - 18:30 MD5 Chloƫ van Leest v 4 - AB
18:30 - 19:15 keepers Trainingsgroep v 3 - AB Keepers D en C jeugd
18:30 - 20:00 JA1 Vince Veraa
Wouther Mantingh
v 2 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Pepijn Hendriks
Sander Verschuren
v 2 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Annemie de Bruin
Willeke Willems
v 1 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Melle Hernaus v 1 - CD
18:30 - 20:00 MC7 Oliver Bele v 3 - CD
19:15 - 20:00 keepers Trainingsgroep v 3 - AB keepers A en B jeugd
20:00 - 21:30 HJ1 v 1 - CD
20:00 - 22:00 HS01 Rob Smits v 2
20:00 - 21:30 HVB Rogier de Bakker v 1 - AB